Zde nakoupíte sluneční plachty na patentovaném napínacím systému Peddy Shield
Seznam podle oblastí použití
Vybrané použití: Ochrana soukromí na balkoně

Ochrana soukromí na balkoně

Ochrana soukromí je pomocí našich napínacích slunečních plachet snadno a rychle namontovatelná na Váš balkon.

- pěkná a praktická ochrana soukromí, která večer chrání před větrem

Ochrana soukromí na balkoně

 1. Kompletní sada Šikmá sluneční plachta 230 x 140 cm v pěti barvách

  • tento typ šikmé sluneční plachty nabízí pouze Peddy Shield a tato plachta je vedena na ocelovém laně (standardní délky), které je jednoduše připevněno dvěma napínáky na stropě balkonu – plachta o délce 230 cm a o šířce 140 cm má na spodním okraji kovová očka, která slouží k tomu, abyste mohli sluneční plachtu připevnit na zábradlí balkonu a zabránili jejímu třepotání ve větru
  • také tyto sluneční plachty jsou voděodolné, a tak poskytují zároveň ochranu proti dešti – kromě toho také po dešti rychle schnou, protože se vlhkost vytvoří pouze na povrchu
  • boční sluneční plachta – jako ochrana stran balkonu – na jedné ze stran (vhodná také v kombinaci se sadou Balkon II, viz níže)
  • přední sluneční plachta – sluneční plachta na italský způsob (kompletní ochrana soukromí, ochrana proti slunci a dešti, částečná ochrana proti větru
  • plachta je ideální pro malé balkony
  • u širších balkonů je možné vedle sebe pověsit dvě a více šikmých slunečních plachet – je k tomu pouze potřeba delší ocelové lano: ocelové lano
 2. Sada Balkon I pro balkony lodžiového typu / tzv. vyříznuté balkony spolu se sluneční plachtou 270 x 140 cm nebo sluneční plachtou 420 x 140 cm – v různých barvách pro balkony s výškou podlaží cca 255 cm – u výšky podlaží větší než 300 cm doporučujeme velkou sluneční plachtu 330 x 200 cm v různých barvách (tato velká sluneční plachta je k dispozici pouze od Peddy Shield – a k tomu beze švu).
  Tato plachta zajišťuje kromě sluneční ochrany také dobrou ochranu soukromí a ochranu proti dešti při mírných letních deštících – zůstanete v suchém a dešťová voda je odvedena pryč.
 3. Sada Balkon II pro balkony se zábradlím a stropem spolu se sluneční plachtou 270 x 140 cm nebo sluneční plachtou 420 x 140 cm – v různých barvách - pro balkony s výškou podlaží cca 255 cm – u výšky podlaží větší než 300 cm doporučujeme velkou sluneční plachtu 330 x 200 cm v různých barvách (tato velká sluneční plachta je k dispozici pouze od Peddy Shield – a k tomu beze švu).
  Tato sada Balkon II umožňuje napínací techniku u vysutých balkonů se stropem.
  Plachty jsou totožné jako u napínací techniky pro vyříznuté balkony typu Balkon I.
  Spolu se šikmou sluneční plachtou zajišťují celkovou ochranu soukromí ze všech stran, a to bez pevné montáže, která není nájemcům většinou povolená – proto nabízíme toto řešení „markýzy“ také pro dočasné nájemník.

Nápady Peddy Shield pro balkony: napínací sluneční plachta, napínací markýza se skládací sluneční plachtou, skládací markýza, baldachýn.


nahoru

Galerie

(zvětšení obrázku kliknutím)

nahoru

Výběr výrobků

Obrázek PopisCena
Sada napínací techniky Balkon II Sada napínací techniky Balkon II
Sluneční ochrana vhodná pro vysuté balkony

Kategorie: Sady (napínací technika)
1.690,00 CZK
včetně DPH
zzgl. Náklada na zaslání