Zde nakoupíte sluneční plachty na patentovaném napínacím systému Peddy Shield
Seznam podle oblastí použití
Vybrané použití: Ochrana soukromí – nemocnice

Ochrana soukromí – nemocnice

Ochrana soukromí – nemocnice

Fotogalerie

Ochrana soukromí v nemocnici mobilním paravánem s možností praní

Stabilní s montáží na zeď (2x spony na zeď jsou součástí balení) nebo samostojný pomocí stojné desky – mobilní a skládací paraván zajistí velmi rychle a snadno potřebné soukromí.

Lékařský personál oceňuje rychle a snadno postavitelnou přepážku – v nouzových a krizových případech – lze snadno oddělit postele nebo je možné na chodbě vytvořit nouzová lůžka se zástěnou.

Nerezový materiál rámu a plachta, kterou lze prát, splňují také všechny předpoklady pro nutnou hygienu a paraván je tak možné využít jako ochranu soukromí v nemocnicích nebo v ošetřovatelské oblasti např. v domech důchodců.

Mobilní ochrana soukromí v interiérech – jako přepážka v terapeutických místnostech, prostorech pro ošetřování, společných prostorech.
Mobilní ochrana soukromí ve venkovních prostorech – na terasách nebo na trávníku, jako samostojný paraván, ochranná stěna proti větru nebo jako mobilní převlékací kabina postavitelná pomocí šroubového ukotvení na trávníku.

Ochrana soukromí v nemocnicích zaručí pacientům potřebný klid a vytvoří pocit soukromí – mobilní paraván se podle potřeby flexibilně přizpůsobí každému požadavku na soukromí.

Ochrana soukromí v nemocnicích při lékařských vyšetřeních – při náročných situacích chce být lékař i pacient chráněn před ostatními.

Ochrana soukromí v nemocnicích při prohlídkách – které nechce každý vidět nebo při nich být viděn.

Ochrana soukromí v nouzových situacích - vždy, když vzniknou v nemocnicích krizové situace, kdy je potřeba rychle rozdělit prostor, např. u traumatizovaných pacientů, pacientů s rizikem nakažení infekcí apod., přináší náš mobilní paraván rychlé řešení situace – dodáme Vám paraván pro ochranu soukromí ihned.

Další pokyny pro nákup této ochrany soukromí pro potřeby nemocnice nebo domova důchodců: www.sichtschutz-mobil.de

 


nahoru

Výběr výrobků

Obrázek PopisCena
3x rám – větruodolný skládací paraván – barva světle stříbrnošedá 3x rám – větruodolný skládací paraván – barva světle stříbrnošedá
Univerzální mobilní ochrana soukromí – skládací ochrana proti větru – interiér nebo exteriér

Kategorie: Paravány mobilní
4.990,00 CZK
včetně DPH
zzgl. Náklada na zaslání
Deska paravánu – plochá kovová deska Deska paravánu – plochá kovová deska
Postavení na pevných plochách – deska 35 x 35 cm – obzvlášť stabilní a plochá – nelze o ni zakopnout

Kategorie: Paravány mobilní
1.090,00 CZK
včetně DPH
zzgl. Náklada na zaslání
Stolek na paraván Stolek na paraván
Skládací stolek k upevnění na paraván

Kategorie: Paravány mobilní
1.690,00 CZK
včetně DPH
zzgl. Náklada na zaslání
Šroubové ukotvení 2x se spojovací trubkou – rám paravánu na zahradě/trávníku Šroubové ukotvení 2x se spojovací trubkou – rám paravánu na zahradě/trávníku


Kategorie: Paravány mobilní
990,00 CZK
včetně DPH
zzgl. Náklada na zaslání