Zde nakoupíte sluneční plachty na patentovaném napínacím systému Peddy Shield
Seznam podle oblastí použití
Vybrané použití: Ochranný paraván u bazénu v zahradě

Ochranný paraván u bazénu v zahradě

Mobilní odolný paraván u bazénu ve vlastní zahradě

Pouze tento mobilní, skládací paraván se zasouvací technikou lze venku (outdoor) mnohostranně použít jako přepážku u sprchy, ochranu soukromí, ochranu proti větru nebo převlékací kabinu – v hotelech – nebo jako nosič reklamy – stěna pro outdoor, odolná a stabilní za každého počasí.

Mobilní ochrana soukromí a ochrana proti větru u bazénu v zahradě pro organizátory akcí, personál hotelu, velkoobchod.

Mobilní skládací paraván je odolný a stabilní díky hliníkovému rámu, namontovaným nerezovým ocelovým šroubům a potažením z polyesteru. Potažení je ze 100% polyesterové látky s ochranou UV (cca 200 g/m2). Lze ho s kédrem sejmout z rámu a prát. Látka je voděodolná. a proto je omyvatelná. Paraván lze použít jako přepážku u sprchy v zahradě – díky voděodolné vrstvě může voda při dešti nebo při sprchování stékat po povrchu a látka tak brzy zase uschne.

  • přepážka u sprchy přímo u bazénu
  • převlékací kabina u bazénu
  • ochrana soukromí u bazénu
  • ochrana proti větru u bazénu – pro sezení
  • nepotřebujete nářadí – vše se pouze zasune (pomocí spon)

Naleznete u nás paraván jako sadu rámu 1x nebo 3x ve dvou barvách.
Můžete kombinovat několik rámů a zasouvat je dohromady tak, jak to právě potřebujete.
1x rám paravánu světle stříbrnošedé barvy
1x rám paravánu barvy terracotta/oranžová
3x rám paravánu světle stříbrnošedé barvy
3x rám paravánu teracotta/oranžová

Správné příslušenství rozšiřuje možnosti použití.

Na nezpevněných plochách lze paraván postavit pomocí šroubového ukotvení.
Peddy Shield nabízí jedinečnou možnost stavět tuto venkovní zástěnu na nezpevněných plochách.
Šroubové ukotvení se zašroubuje spodní kotevní sponou pomocí kovové tyče do trávníku, na louku nebo do záhonu – ukotvení lze zašroubovat tak hluboko, že je možné bez problémů kolem sekat trávu – poté se zašroubuje horní šikmá část a nasadí se pomocí dvou spojovacích spon na přední a zadní konec rámu – při silném větru je samozřejmě nutné paraván sejmout, při slabém větru drží rám paravánu bez problémů.

Tak můžete uprostřed trávníku postavit převlékací kabinu nebo u bazénu mobilní přepážku sprchy.

Desky zaručují paravánu dobrou stabilitu na pevných plochách a především nevytvářejí žádnou možnost zakopnutí – bez upevnění na stěnu rámu je pro stabilní postavení paravánu zapotřebí dvou desek – na každém konci paravánu jedna.

Kombinovaný stojan má výhodu, že může být postaven na pevné ploše. Dva otvory umožňují stabilní upevnění pomocí šroubů na terasu.
Kombinovaný stojan lze také postavit na nezpevněných plochách – pomocí šikmo nasazených tyčí (jsou obsaženy v dodání) stabilně drží paraván.
Spojení kombinovaného stojanu k rámu paravánu zajišťují dvě plastové spojovací spony, a poskytují tak paravánu velkou flexibilitu při jeho použití jako zástěny, ochrany soukromí, ochrany proti větru nebo převlékací kabiny.

Převlékací kabina v zahradě

Další inovace od Peddy Shield.

3x sadu tří rámů lze postavit do čtverce vždy se dvěma rámy na každé straně (šířka rámu 70 cm se zvětší na 140 cm) – tak se vytvoří dostatek místa pro převlékání před nebo po koupání. Rámy mohou být stabilně upevněny pomocí čtyř kotvicích šroubů – tak se dosáhne celkové výšky 180 cm (výška rámu 170 cm + odstup od země 10 cm) – odstup od země 10 cm zabraňuje nechtěnému zašpinění plachty při dešti.

Skvělá sluneční ochrana v zahradě a na koupališti – náš pavilon ze sluneční plachty

Pavilon ze sluneční plachty vysoký přes 3 metry nabízí v rozlehlé zahradě velký zastíněný prostor (potřebujete místo pro jištění napnutými kotvicími šrouby).
Jedinečný zahradní pavilon se při zahradní párty stane centrem dění – nabízí místo pro velký stůl s občerstvením, catering nebo za lehkého deště poskytuje ochranu – plocha sluneční plachty je 16 m2.
I v parném létě se nehromadí teplo (což je velký problém u prověšených markýz), protože jsme tuto zahradní pyramidu vybavili čtyřmi vzduchovými tunely, kterými se může teplý vzduch bez problémů odvádět – protože je plachta pyramidy otevřená na všechny strany (360° – výhled kolem dokola) je ve stínu vždy příjemně.
Kromě toho zabraňují vzduchové tunely při prudkých nárazech větru shrnování pyramidy – přesto doporučujeme při bouřkách tuto velkou sluneční plachtu sejmout a složit.

Pokud potřebujete další sluneční plachtu pouze pro zastínění, naleznete zde více než trojúhelníkové plachty nebo čtyřúhelníkové plachty.

Pokud potřebujete ochranu proti slunci a dešti pro zahradní slavnost nebo zastínění pro Vaši terasu, naleznete zde trojúhelníkové plachty a čtyřúhelníkové plachty.

Pro variabilní ochranu proti slunci na zahradě – stinné místo pro děti – naleznete zde naše sluneční plachty pro kempování a volný čas, které pomocí kovových tyčí mohou být postaveny tam, kde v ten který den zrovna chcete mít stín.

 

Sluneční ochrana Peddy Shield a ochrana soukromí - inovace

 


nahoru

Galerie

(zvětšení obrázku kliknutím)

nahoru

Výběr výrobků

Obrázek PopisCena
1x rám – větruodolný skládací paraván – barva terracotta/oranžová 1x rám – větruodolný skládací paraván – barva terracotta/oranžová
Univerzální mobilní ochrana soukromí – skládací – interiér nebo exteriér

Kategorie: Paravány mobilní
1.790,00 CZK
včetně DPH
zzgl. Náklada na zaslání
3x rám – větruodolný skládací paraván – barva terracotta/oranžová 3x rám – větruodolný skládací paraván – barva terracotta/oranžová
Univerzální mobilní ochrana soukromí – skládací ochrana proti větru – interiér nebo exteriér

Kategorie: Paravány mobilní
4.990,00 CZK
včetně DPH
zzgl. Náklada na zaslání