Zde nakoupíte sluneční plachty na patentovaném napínacím systému Peddy Shield

Ochrana soukromí

Sonnensegel in SeilspanntechnikOchrana soukromí pomocí přenosného, skládacího paravánu

Paravány pro venkovní i vnitřní použití.
Patentovaná "plug-in" technologie, stabilní ve větru s přichycením ke zdi, možnost využití jako převlékací kabiny nebo pro oddělení prostoru.
Snadné umístění na pevném povrchu i trávě...


Sonnensegel in SeilspanntechnikNerezový paraván na kolečkách:
Ochrana soukromí & ochrana před větrem

Pro terasy, zahrady, restaurace, hotely, nemocnice, recepce, úřady a další.


BalkonverkleidungStínění balkónu jako ochrana soukromí na terasách a balkónech

Vysoce kvalitní, silná polyesterová tkanina ve standardních velikostech nebo na míru.

 

 

 

Nový způsob jak si chránit Vaše soukromí od Peddy Shield.

Jak si chránit soukromí na balkóně, zahradě, terase či doma?

Peddy Shield Vám nabízí jedinečné řešení, jak se bránit zvědavým pohledům sousedů a okolí.
Sluneční plachty na napínací technice mohou být instalovány takřka na všechny typy balkónů - s uchycením k zábradlí nebo přímo do zdi. Připravené standardní rozměry slunečních plachet se hodí pro výšku naprosté většiny zastřešených balkónů. Sluneční plachty poskytují ochranu nejen proti slunci, ale také proti nepříznivým povětrnostním podmínkám a chrání Vaše soukromí před okolím.
Technologie napínací techniky pro balkóny a terasy (napínací technika Balkon I a Balkon II) prošel důmyslným vývojem. Sluneční plachta se napíná na nerezových lanech pod Vámi zvoleným sešikmením.
Zákazníci si hodně cení tohoto řešení, kdy zastínění chrání jejich soukromí (pohledová ochrana) a zároveň jim umožňuje volný pohled na okolí. Instalace balkónových plachet je velmi snadná.
Velmi efektivní jsou Paravány při použití na balkónech. Dovolují jejich složení ke zdi v případě, že je nepotřebujete a dají se snadno vybavit například skládacím stolečkem.

Jak chránit své soukromí na terase?

Sluneční plachty na napínací technice Vás nechrání pouze před nepříznivými vlivy slunečního záření. Nezanedbatelnou stránkou je rovněž ochrana Vašeho soukromí, zejména při pohledech shora - například v bytových domech.

Další možností, jak se bránit zvědavým pohledům, je využití paravánů s klipy pro uchycení ke zdi. Paraván tak velmi rychle rozložíte podélně s hranou terasy. Můžete spojit takřka libovolné množství rámů a vytvořit tak velkorysý soukromý prostor. Toho se často využívá pro pořádání venkovních společenských akcí (grilování s přáteli) či u teras vybavených bazény.

Chraňte své soukromí i na zahradě

Možnost elegantně chránit své soukromí uprostřed zahrady nabízí snad jen Peddy Shield. Spojením několika rámů mobilního paravánu a možnosti jeho pevného uchycení do trávníku vytvoříte snadno prostor, kde se můžete například opalovat nebo převlékat v bezpečí před zvědavými pohledy z okolí. Oceníte rovněž poskytovanou ochranu proti větru.

 

Kde ještě využijete univerzální paravány Peddy Shield:

Kempování s rodinou či přáteli (paraván se dá snadno demontovat a přenést či převézt). Časté využití ale najde také pro oddělení prostor v nemocnicích a ordinacích, kancelářích, úřadech, na veletrzích a mnoha dalších místech.