Zde nakoupíte sluneční plachty na patentovaném napínacím systému Peddy Shield

O firmě Peddy Shield

Historie
Přes 100 000 prodaných napínacích markýz během několika málo let mluví samo za sebe.
Peddy Shield je typickou firmou, která vznikla díky vlastní vynalézavosti. Z potřeby sluneční ochrany pro vlastní dům a kvůli hledání alternativy k problematickým slunečníkům (nestabilní za větru, složité posunování, krátká životnost), resp. k drahým standardním markýzám, které svou těžkou plachtou kromě stínu také nechtěně zastiňují vnitřní prostory, vznikl prototyp, který několik let poskytoval stín tam, kde ho bylo potřeba, neztemňoval prostor a přesvědčil svým každodenním využitím. Po několika letech používání vznikl nápad, z prototypu udělat výrobek DIY (Do-It-Yourself) pro kutily - a jak si dnes myslí zákazníci - podařilo se!

Cesta. Dostat se od prototypu k technicky vyzrálému výrobku pro sériovou výrobu nebylo jednoduché, ale nová napínací konstrukce nadchne zákazníky svou univerzálností, cenovou dostupností a možností praní slunečních plachet.

Produkty
Naše napínací sluneční plachty / napínací markýzy splnili řadě zákazníků skrytá přání. Nápad s předvyrobenými slunečními plachtami se musel nejprve prosadit - naše první bílé sluneční plachty byly chápány jako prostěradla, dnes však představují největší část z celkově prodaných plachet. Zákazníci prostě vyhráli.

Patenty
Naše patenty zabraňují napodobování a zajišťují, že řadu řešení naleznou zákazníci pouze u nás.
Špatné kopie našich nápadů velmi rychle zase zmizí z prodeje. Jiné napodobeniny se na trhu stále udržují, protože řada zákazníků se spokojí i s nižší kvalitou produktů.

Zákazníci
Naši zákazníci by měli vědět, že jsme jim velmi vděčni za jejich připomínky, telefonáty a e-maily, ať už produkty chválí nebo je kritizují nebo jednoduše informují o stávajících problémech nebo co je prostě „super“. To nám ukazuje další cestu - zákazník/zákaznice jednoznačně ovlivňují vznik nových výrobků.
A ještě něco - náš zvolený směr ve volbě produktů a marketingu hodně podporuje velké procento spokojených zákazníků/zákaznic.

Dealeři
Z přímého prodeje soukromým zákazníkům (B2C) vznikl postupně díky jejich poptávce u prodejců v jejich okolí také portál pro dealery (B2B pro Business-To-Business), takže mezitím vzniká stále hustější síť dealerů. Stejně jako předtím jde o službu zákazníkům: dealer si objedná a my zboží dodáme zákazníkovi - a to co nejrychleji.

Naši dodavatelé - naši partneři

Vyrábíme největší část součástek v Německu. To, co není možné opatřit si jinak, pochází z východní Asie (tomuto trendu nemůžeme uniknout). Sestavování produktů probíhá z velké části v dílnách handicapovaných osob. Vyžaduje to sice dlouhodobé plánování, ale zároveň to zajišťuje bezchybnost a dokonalé zpracování produktů.

Internet
Nejlepším obchodním nápadem posledních let byl internet - nezaujatý princip a zákazníci (důvěra našich zákazníků a především velký počet zákazníků/zákaznic nás motivuje), ideální pro doručování výrobků (proto máme nyní již čtvrtou internetovou stránku během šesti let), její návštěvnost je ohromná, více než 160 000 návštěv za rok (2005), což dokazuje velký zájem o alternativní řešení zastínění.
Řada dobrých nápadů ze všech stran a mnoho hodin práce nakonec vedlo k dokonalému přesvědčivému řešení - děkujeme tímto za chválu ze strany zákazníků.

Naše nové stránky
představují zákazníkům všestrannost našich produktů, zprostředkovávají podrobné informace (pomoc při plánování), vedou rychle a jistě k nákupu pomocí pohodlného systému „Shop“ a nabízejí moderní, bezpečnou, rychlou a pro naše zákazníky výhodnou možnost platby se slevou až 2,5 % (kde jinde tohle najdete?).